Rüyada ölüyü kucağında taşımak

Rüyada ölüyü kucağında taşımak borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, bir sebeple zor bir döneme girileceğine, verilen bütün emeklerin heba olacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, mevkie edineceğine rivayet eder.

Rüyada ölüyü kucağında taşımak gördüyseniz:

  • Siz sadece girişiminizi gerçekleştirdiniz.

Rüyada bir ölüyü kucağında taşımak hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölüyü kucağında taşımak üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına inanılır.

Rüyada erkek bebeği kucağında taşımak yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine delalettir.

Rüyada kucağında taşımak rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, üstün başarılar alacağına, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kucağında birini taşımak çektiği sıkıntıların daha da artacağına, kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına delalet eder.

Rüyada erkek çocuğu kucağında taşımak şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine, büyük işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birini kucağında taşımak aile içinde kişinin hayat tarzı yüzünden kavgalar çıkacağına, kazaya ve belaya yakın olacağına yorulur.

Rüyada kucağında hasta taşımak herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments