Rüyada ölmüş dedenin tekrar öldüğünü görmek

Rüyada ölmüş dedenin tekrar öldüğünü görmek çok rahat edilecek bir işe girileceğine, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına, imkânlarının azalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, iş dünyasında nam sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş dedenin tekrar öldüğünü gördüyseniz:

  • Özür dileme eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada ölmüş dedesinin tekrar öldüğünü görmek iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine delalettir.

Rüyada ölen dedesinin tekrar öldüğünü görmek hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına yorulur.

Rüyada ölmüş dedenin tekrar öldüğünü görmek yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir ölünün tekrar öldüğünü görmek işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine delalettir.

Rüyada ölen insanı tekrar öldüğünü görmek sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, kariyer planının altüst olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü birini tekrar öldüğünü görmek çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen birinin tekrar öldüğünü duymak hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine inanılır.

Rüyada ölü babanın tekrar öldüğünü görmek sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, çok büyük ve çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nisa

Selamun aleyküm kardeşlerim,
Rüyamda ölmüş dedemi tekrar ölmüş gördüm. Annemin kucağında küçücük bir paket var, o paket de ekmek paketi aslında ve rahmetli dedem paketin içinde ölmüş duruyor. Ben de diyorum anneme, cenazesini baştan kaldırmadık elimizde kaldı gibi… sonra babam, kız kardeşim ve ben yukarda odamda görüyorum kendimizi. Babam panik atak hastası reel de de ve rüyamda şaşkın şaşkın bana bakıyorlar… bu rüyanın anlamı nedir neden annemin elinde cenazesi ekmek şeklinde… açıklayabilir misiniz hâlâ rüyamîn etkisindeyim….

Ayşe

Ben dedemin ölen babasını rüyamda gördüm. Dedemin babası rüyamda tekrar ölüyordu. Tüm akrabalar köydeki evdeydi. Ölen dedem beyaz bir kefenle evden çıkıyordu. Çok hafif iş küçükmüş görünüşü. Diğer tabirlere baktım şerre yorulur yazıyordu.Korktum. Dedem bende dua bekliyor diye düşündüm.

Zeynep

Selamun aleykum kardeşim dedem vefat edeli 1.5 yıl oldu ara ara hep dedimi görüyorum rüyamda bugün gördüğüm ise daha çok değişikti vefat eden dede tekrar vefat ettiğini gördüm mezarının içine koymadan son kez yüzünü açıyorlar uyuyordu sanki sonra kapatıp üstünü toprakla örttüler ben başında dua ediyordum sorgu melekleri yanına gelecek kolay geçir allahım diye bir yandan da içten içe korkuyordum hava karanlıktı sanki diğer mezarlardan ses geliyordu acı çeker gibi onları duydukça dua etmeye devam

Hatice

Merhaba ben bir buçuk yıl önce ölen dedemi bugün gece üç kez ayrı ayrı rüyamda gördüm ve üçünde de cenaze namazı için herkes toplanıyordu üç rüyada da farklı yerlerde cenazesi vardı bu rüya nasıl bir rüyadır teşekkürler

serra

iki kere ölmüş babamın öldüğünü ve buna çok üzüldüğümü gördüm sonrada ölmüş dedemin öldüğünü ve cenaze sine gittiğimi gördüm lütfen yorumlarmısınız üç defa dır aynı rüyaları görüyorum nedir manası