Rüyada ölmüş birinin cenazesini görmek

Rüyada ölmüş birinin cenazesini görmek kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına, makamının sürekli yükseleceğine, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş birinin cenazesini gördüyseniz:

  • Dış görünüşünüze odaklanmalı, imajınızı kuvvetlendirmenin yollarını aramalısınız.

Rüyada kadın cenazesi yıkamak başına çok güzel olaylar geleceğine, bolluk ve bereket içinde geçeceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinin cenazesi görmek kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine rivayet eder.

Rüyada ölü birinin cenazesini görmek allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, yapılan planların alt üst olacağına inanılır.

Rüyada evliya cenazesi görmek büyük zararlara uğrayacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada cenaze arabasına binmek uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve zorlukların aşılacağına, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada cenazede oynadığını görmek çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, onu isyan noktasına getireceğine işarettir.

Rüyada cenaze namazına durmak var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine, yaşanan soruna bakış açısı değiştirilmediği için uzunca bir süre daha aynı sıkıntıyla yüzleşmek zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada kendi cenazesine katılmak kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Merve

Rüyamda ölen anneannemin cenazesindeyiz ama herkes çok mutlu annem teyzem vs. Parka pikniğe gidiyoruz. 7. Günü dedemin 4 gün ömrünün kaldığını öğreniyoruz. Ben üzülüyorum ama geri kalan herkes hala daha çok mutlu. Bi akrabamız var gelip anneanne ve dedesinin elinin öpüyor ama kız çok zayıflamış. Ben de içimden ne güzel dedesi de nenesi de yanında benim kimsem kalmadı diyorum. Dedem de az uzakta boynu bükük duruyor ağlayarak yanına gidip sarılıyorum ah Merve ah diyor. Ben hüngür hüngür ağlıyorum.

Fatih T.

merhaba, rüyamda kurumdaki müdürüm ile komşu köydeki bir genç çocuğun cenazesine gittik çocuk bir iş kazasında boynu kesilmiş ve ölmüş ama çocuğun yüzü çok güzel ve gözleri açıktı. sonra korkup uyandım sabah saat 05.44 civarı idi kalkıp abdest alıp sabah namazını kıldım. hayır olsun inşallah.

Zeliha

Rüyamda bir kadın ölmüş sokak ortasında kefenli yüzü kapalı yatıyor bayan arkadaşımla cenazenin yanına oturduk bi ara ölen kadın anneme beni şikayet etti ama sağ gibiydi şikayet ederken tabiri nedir rica etsem yorumlarmısınız