Rüyada ölmüş birini kefenli görmek

Rüyada ölmüş birini kefenli görmek çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine, rahatının yerine geleceğine, mutluluğunun da artacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birini kefenli gördüyseniz:

  • İş birlikleriniz, ilişkileriniz, iş bağlantılarınız, planlarınız, görevleriniz veya projelerinizle ilgili yeni bilgiler açığa çıkabilir veya gelen yeni haberlerle yüzleşmeniz gerekebilir.

Rüyada kefen hazırlamak anlaşmazlıklara düşeceğine, statü atlayacağına, rütbe edineceğine işaret eder.

Rüyada kefene sarılı adam görmek mülkiyetinin de artacağına, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada ölüye kefen giydirmek onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine, hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada annemi kefenli görmek kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, büyük atılımlar yapacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine inanılır.

Rüyada ölü ve kefen görmek bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine, hayatının afiyet içinde geçeceğine, para sıkıntısının olmayacağına rivayet eder.

Rüyada ölüyü kefenlenmiş görmek hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, onunla dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birini kefenlenmiş görmek fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine rüya sahibinin bu sayede arkasına kitleleri takacağına, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annemi kefenle görmek çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, insanlarla tartışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada ölmüş birini kefenli görmek

  1. Rüyamda 15 yıl önce vefat eden mahalleden bir ağabeyimizi tam beyaz olmayan mükemmel kefenlenmiş halde vinç vasıtası İle yüz üstü evinden çıkartılarak bir kamyonet kasasına bindirilirken elleri serbest kalıyor ve yüzü nü koruma amaçlı kollarını baş hizasına kaldırdığını Vd bu arada gözlerinin oynadığını o esnada yüz yüze geldiğimizi bana tebessüm ettiğini ve sağ baş parmağı İle Zafer işareti yaptığını buna o arkadaşımı uğurlamaya gelen cemaatinde gördüğünü ve hep birden bizde Zafer işareti taptığımızı net gördüm yorumlayabilirmisiniz ? Şimdiden teşekkür ederim…

    • Selam ve Muhabbetle,
      Görülen rüya uğura, başlangıçlara ve şifaya işarettir. Rüya tabirine göre hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına; karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına; yapacağı yardım ile sevdiklerine ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına rivayet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.