Rüyada ölmüş birine üzüm yedirmek

Rüyada ölmüş birine üzüm yedirmek gözyaşının dineceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, yardım almadan sorunlardan kurtulmaya ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, parasal olarak çok büyük destek vereceğine, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, işlerin her geçen gün daha başarılı olunacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birine üzüm yedirmek gördüyseniz:

  • Alışılmadık kişiler veya olaylar dikkatinizi çekebilir.

Rüyada siyah üzüm yedirmek bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada birine üzüm yedirmek rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına rivayet eder.

Rüyada sarı üzüm yediğini görmek maddi anlamda zarar edeceğine, üzüleceğine, yıpranacağına, ticaretinin hızlanacağına, rüya sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine işaret eder.

Rüyada beyaz üzüm yediğini görmek gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, mutluluğun günden güne daha da artacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birine üzüm yedirmek hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının üzüm yediğini görmek düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah üzüm yediğini görmek etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, ailevi sorunların bir türlü sonuçlanmayacağına delalet eder.

Rüyada birinin üzüm yediğini görmek hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine, uzun süre bu kişinin kalbini almaya çalışacağına delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nazan

Ölmüş olan ablama rüyamda mor renkte üzüm yedirdim hasta yatıyordu üzümü yiyince kalktı oturdu. Ölmüş annem ise dolaşıyordu.