Rüyada ölmüş birinden simit almak

Rüyada ölmüş birinden simit almak büyük üzüntülere sebep olacağına, onunla yaşamını birleştireceğine, kısmetlerinin açılacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine ve yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, nefsine yenileceğine, zaaflarına kapılacağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine yorulur.

Rüyada ölmüş birinden simit almak gördüyseniz:

  • Size baskı uygulayan ya da talepleri sürekli çoğalan kişiler olabilir.

Rüyada küflü simit görmek eşine değerli hediyeler alacağına ve onu mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada simit ikram etmek maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada yarım simit görmek çaresiz hallere düşeceğine, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, başına türlü işler geleceğine alamet eder.

Rüyada simit ayran görmek çok büyük bir proje ortaya koyacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada simit yemek görmek çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına ve çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada simit almak ve yemek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada simit yaptığını görmek onların yaralarına merhem olacağına, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine işarettir.

Rüyada simit pişirmek attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments