Rüyada ölen birini kucağında taşımak

Rüyada ölen birini kucağında taşımak hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine, sıkıntılar son bulacağına, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, tatsız haberlerin alınacağına, yeni çalışmalar yapılacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölen birini kucağında taşımak gördüyseniz:

  • Bazı plan veya programları uygulama veya yetiştirme çabası içerisinde olmanız bazı uyaranları gözden kaçırmanız anlamına gelebilir.

Rüyada kucağında birini taşımak mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölen birini kucağında taşımak yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına işaret eder.

Rüyada kardeşini kucağında taşımak istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine tabir olunur.

Rüyada kucağında hasta taşımak iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada arkadaşını kucağında taşımak zor günlerin geride kalacağına, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek bebeği kucağında taşımak hayat boyu isteklerine ulaşacağına, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına inanılır.

Rüyada anneyi kucağında taşımak sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına rivayet eder.

Rüyada birinin kucağında taşımak işlerinde bereketin ve verimin artacağına, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, parasının ve malının artacağına işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments