Rüyada okyanusta gemide olmak

Rüyada okyanusta gemide olmak hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine, büyük bir rahatlama yaşayacağına, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin, kendi işine kavuşacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına işaret eder.

Rüyada okyanusta gemide olmak gördüyseniz:

  • Hangi seçimi yapacağınız size kaldı, kolay gelsin.

Rüyada okyanus ve gemi görmek malını ve parasını kaybedeceğine, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine inanılır.

Rüyada okyanusda gemi görmek ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, malının ve parasının da artacağına, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine delalettir.

Rüyada okyanusta gemi görmek kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına delalettir.

Rüyada okyanusta gemide olmak işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına yorulmaktadır.

Rüyada gemi ve okyanus görmek yoğun stres altında kalacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine tabir olunur.

Rüyada okyanusa girdiğini görmek ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada okyanus ta yüzmek eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, yaptığı bir hatadan dolayı özür dilemek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada okyanus görmek uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments