Rüyada oğul veren arı görmek

Rüyada oğul veren arı görmek işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine, azimli ve hırslı çalışmasının karşılığı olacağına, iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına, tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine yorulur.

Rüyada oğul veren arı gördüyseniz:

  • Akıllı davranırsanız olayları lehinize çevirebilirsiniz.

Rüyada oğul veren arı görmek işlerinde ve çalışmalarında yalana dolana ve üçkağıda başvuracağına, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine delalet eder.

Rüyada sohbet veren hoca görmek rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, gönlünce bir yaşamı olacağına alamet eder.

Rüyada son nefesini veren birini görmek kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine delalettir.

Rüyada kan veren birini görmek herkesi kendisine hayran bırakacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelecekten haber veren birini görmek uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, başarılı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarhoşluk veren şeyler içmek geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına rivayet eder.

Rüyada süt veren keçi görmek birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına tabir olunur.

Rüyada süt veren anne görmek yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments