Rüyada namazı kaçırdığını görmek

Rüyada namazı kaçırdığını görmek mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, kazancın daha da artacağına, içinin ferahlayacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına, kendi işini kuracağına, maddi olarak çok rahat edeceğine inanılır.

Rüyada namazı kaçırdığını gördüyseniz:

  • Evlilik ya da iş ortaklığı konularında oldukça asabisiniz, eş veya ortağınıza karşı saldırgan tutumlar içinde olabilirsiniz.

Rüyada namaz kaçırdığını görmek yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, ferahlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bayram namazını kaçırmak atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine inanılır.

Rüyada sabah namazını kaçırdığını görmek iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada cuma namazını kaçırdığını görmek sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, verimli olacak işler yapacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine işarettir.

Rüyada namaz kaçırmak kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine yorulur.

Rüyada cuma namazını kaçırmak yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına delalettir.

Rüyada cuma namazı kaçırmak aile içinde huzurunun ve neşesinin kalmayacağına, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada akşam namazını kaçırmak yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments