Rüyada mezarın içinde su görmek

Rüyada mezarın içinde su görmek deyim yerindeyse elinin döneceğine, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, bu durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, huzur getirecek birinin çıkacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına yorulur.

Rüyada mezarın içinde su gördüyseniz:

  • Ani hareketlerden kaçının.

Rüyada mezarı su içinde görmek kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine tabir olunur.

Rüyada mezar içinde su görmek eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına delalettir.

Rüyada suyun içinde mezar görmek aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, gönülsüzce bir yere gideceğinize işaret eder.

Rüyada su içinde mezar görmek çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına ve bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezarın içinde su görmek yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine inanılır.

Rüyada evin içinde mezar taşı görmek hayallerine kavuşacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına delalettir.

Rüyada mezarın içinde yatmak girilen işlerden büyük zarar edileceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada mezarın içinde oturmak hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına, zorlukların yaşanacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments