Rüyada mavi ilaç görmek

Rüyada mavi ilaç görmek çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, hasadının tarlasında kalacağına, başına çok güzel olaylar geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, borçların ödeneceğine, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına, adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına işarettir.

Rüyada mavi ilaç gördüyseniz:

  • Kişisel ilerlemenize faydası olmayacak alışkanlıkları bir kenara bırakmalısınız.

Rüyada mavi ilaç görmek özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada birine ilaç verdiğini görmek büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine alamet eder.

Rüyada ilaç almaya gitmek herkesin takdirinin toplanacağına, rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada iğne ve ilaç görmek hayırlı bir kısmetle tanışılacağına ve kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına delalettir.

Rüyada ilaç çalmak büyük kazançlar sağlayacağına, şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine işarettir.

Rüyada elinde ilaç görmek çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına alamet eder.

Rüyada acı ilaç içmek ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, bazı sırların açığa çıkacağına delalet eder.

Rüyada bebeğe ilaç vermek kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, yüzüne kan geleceğine, bazı maddi problemler yaşayacağınıza alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.