Rüyada mavi duvarlı oda görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada mavi duvarlı oda görmek yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına, eğer evli ise bir çocuk sahibi olacağına, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, sorununu kolayca çözeceğine, işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına, insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına alamet eder.

Rüyada mavi duvarlı oda gördüyseniz:

  • Duygusal konular ön plana çıkabilir.

Rüyada mavi duvarlı oda görmek çok üst mevkilere geleceğine, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine alamet eder.

Rüyada odanın duvarının yıkıldığını görmek işlerinde verimsiz hale geleceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına yorulur.

Rüyada odanın duvarını silmek onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine, parasını ve malını kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz duvarlı oda görmek karşısına hayırlı kapıların açılacağına, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına işaret eder.

Rüyada oda duvarı görmek girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi boyalı oda görmek hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalıştığı halde çok zorluk yaşayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi bebek odası görmek allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, yanlış giden işlerin düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi oda görmek başının belaya girmeyeceğine, engellerin aşılacağına delalettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.