Rüyada mavi ceket görmek

Rüyada mavi ceket görmek bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine, başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, iş dünyasındaki prestijin azalacağına, kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve allah’a şükredecek durumlara geleceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına rivayet eder.

Rüyada mavi ceket gördüyseniz:

  • Paylaşmanın olumlu sonuçlarını görebilirsiniz.

Rüyada mavi ceket görmek iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine işarettir.

Rüyada açık mavi ceket görmek yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine delalettir.

Rüyada saks mavisi ceket görmek büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada mavi kot ceket görmek sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına alamet eder.

Rüyada mavi ceket almak bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi kot ceket giymek derin bir nefes alacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine tabir olunur.

Rüyada mavi deri ceket görmek hafif ve iyi hissedeceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi renk ceket görmek yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, moralini ve neşesini kaybedeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments