Rüyada market açmak

Rüyada market açmak kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına, isteklerinin erteleneceğine, isminden sıkça söz ettireceğine, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, eşlerinin kapanacağına, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine, çok büyük miktarda para kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada market açmak gördüyseniz:

  • Uzaklarda bulunan bir dostunuzdan haber alabilir veya ziyaretinize gelebilir.

Rüyada market açmak ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada marketin yandığını görmek sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına delalet etmektedir.

Rüyada market satın almak yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada bakkal market görmek hiç bilmediği ve görmediği yerler gezip göreceğine, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına tabir olunur.

Rüyada marketten alışveriş yaptığını görmek uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, çok kötü günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada marketten yumurta almak başına çok güzel olaylar geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada marketten et almak uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, çok kötü günler geçirileceğine, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına yorulur.

Rüyada markette dolaşmak kariyerinin de zirvesine yükseleceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cumhur çakır

Rüyamda köyümde açık havada market açmışım.amcamin kızı ile kocası gelmişler bir şey aldılar bana 50 TL para verdiler ben oturmuş müşteri bekliyorum