Rüyada küs olduğu biriyle kavga etmek

Rüyada küs olduğu biriyle kavga etmek çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, güllük gülistanlık olacağına, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, hayırlı terfiler alınacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, en kısa zamanda ayağa kalkacağına, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına işaret eder.

Rüyada küs olduğu biriyle kavga etmek gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın yararına, önemli bir işten ya da olası bir karşı cins ilişkisinden vaz geçebilirsiniz.

Rüyada küs olduğu kişiyle kavga etmek her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına, toplum için faydalı işler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada küs olduğunuz biriyle kavga etmek iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada küs olduğun insanla kavga etmek kazalardan, belalardan korunacağına, alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küs olan biriyle kavga etmek karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, kısmet alacağına, düzenli bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada küs olduğun kişiyle kavga etmek rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, sorunlarının çözümünde destek olacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine yorulur.

Rüyada küs biriyle kavga etmek yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada küs olduğun arkadaşınla kavga etmek talihin yüzlerine güleceğine, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine delalettir.

Rüyada küs olduğun birisiyle kavga etmek maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.