Rüyada köprüde geçmek

Rüyada köprüde geçmek bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, zahmet veren işlerin artacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine ve maddi olarak büyük bir darbe alacağına, hayatının da herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine delalettir.

Rüyada köprüde geçmek gördüyseniz:

  • Belli bir duruma iyimser yaklaşmalı ihtiyaç duyulan değişiklikleri yapabileceğinizi ummalısınız.

Rüyada dar köprüden geçmek hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırık köprüden geçmek çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine bu sayede rahat nefes alacağına tabir olunur.

Rüyada altından su akan köprüden geçmek işinde büyük başarılar alacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, işindeki verimin artacağına delalettir.

Rüyada köprünün üstünden geçmek kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine inanılır.

Rüyada istanbul boğaz köprüsünden geçmek verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada dar bir köprüden geçmek tatsız durumlar yaşanacağına, iş kurmak için kardeşiyle biraraya geleceğine alamet eder.

Rüyada köprüden arabayla geçmek işlerin yakın zamanda açılacağına, manevi rahatlamaya erileceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına inanılır.

Rüyada ahşap köprüden geçmek maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments