Rüyada köpek ekmek vermek

Rüyada köpek ekmek vermek kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine, dertlerin yükünden kurtulacağına, stresini atacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, çok kötü hissedileceğine alamet eder.

Rüyada köpek ekmek vermek gördüyseniz:

  • Düşüncelerinize hakim olmalısınız.

Rüyada yavru köpeğe ekmek vermek dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine tabir olunur.

Rüyada bir köpeğe ekmek vermek verimin kaçacağına, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada köpek yavrusuna ekmek vermek borçların hafifleyeceğine, sorumlulukların azalacağına, ailesinde huzurun egemen olduğuna ve kişinin ilim, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına işaret eder.

Rüyada köpeğe ekmek vermek maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, rüya sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada köpeğin ağzında ekmek görmek rahatının yerine geleceğine, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına delalet eder.

Rüyada köpeklere ekmek atmak borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada köpeğe ekmek atmak ekonomik durumunun düzeleceğine, hayatında yokluğun başgöstereceğine işaret eder.

Rüyada köpeklere ekmek vermek gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

5 thoughts on “Rüyada köpek ekmek vermek

  1. Ruyamda kopek yavrusunun ac oldugunu ve kimsenin onu doyurmadigini ve yanindaki baska kopek agziyla yavruya ekmek veriyordu yavru kopek ekmek yiyordu

  2. Rüyamda karşıma ilk önce köpek sürüsü çıktı ve yürüdukce yalnızca 1 tanesi yanımda gelmeye devam etti çok korktum ve çantamdan ekmek çıkarıp parça parça ağzına verdim yol boyu kopege ekmek verdim ve doyduktan sonra gelmedi peşimden onun görmediği yerde koşarak kaçtım

  3. Rüyamda büyüğünden kücüğüne birsürü köpek vardı ve benim elimde de ekmek ilk önce yavru köpeklere daha sonra ise büyüklere verdiğimi hatırlıyorum hayırlısı inşallah rüyamızın sonucu güzel olur

  4. Rüyamda büyüğünden kücüğüne birsürü köpek vardı ve benim elimde de ekmek ilk önce yavru köpeklere daha sonra ise büyüklere verdiğimi hatırlıyorum hayırlısı inşallah rüyamızın sonucu güzel olur

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.