Rüyada köpek ayağı görmek

Rüyada köpek ayağı görmek herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına ve sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, işlerinin yarım kalacağına, hayallerinin suya düşeceğine işarettir.

Rüyada köpek ayağı gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilere antipatik görünmemek adına biraz daha düşük profil çizmenizde fayda var.

Rüyada köpek ayak izi görmek duygularının ön plana çıkacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada köpeğin ayağını ısırdığını görmek içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına işarettir.

Rüyada üç ayaklı köpek görmek emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına delalettir.

Rüyada ayakları olmayan köpek görmek yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına inanılır.

Rüyada ayağını köpek ısırdığını görmek çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada iki ayaklı köpek görmek onun mutlu olmasına vesile olacağına, içinde ukde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına delalet eder.

Rüyada köpeğin ayağını yaladığını görmek duaların kabul olacağına, onlardan fayda göreceğine işaret eder.

Rüyada köpek ayağı görmek çok sevinçli haberler alacağına, çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments