Rüyada köpeğin ayağını kesmek

Rüyada köpeğin ayağını kesmek kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, neşesini kaçıracağına, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada köpeğin ayağını kesmek gördüyseniz:

  • Olumlu enerjiniz imajınızı güçlendirmenizi sağlamakla kalmayıp, şikayet etmek veya eleştirmek yerine, çözümler sunmanız nedeniyle herkesin olaylara daha olumlu bakmasını sağlayabilir.

Rüyada köpeğin ayağını kesmek aralarında bir konuşma geçeceğine, rüya sahibinin zahmetli, çileli ve zorlu günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kendi ayağını kesmek haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine inanılır.

Rüyada başkasının ayak tırnağını kesmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına inanılır.

Rüyada ayak baş parmağının tırnağını kesmek sevdiği kişilerden biri tarafından büyük bir ihanete uğrayacağına, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğunun ayağını kesmek bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına, çok güzel gelişmeler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada ayak kıllarını kesmek işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada el ayak tırnağı kesmek keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine, uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak parmaklarını kesmek yeni bir sosyal çevreye girileceğine, çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments