Rüyada kocaman bir arı görmek

Rüyada kocaman bir arı görmek eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kocaman bir arı gördüyseniz:

  • Yapacağınız değişiklikler veya belli bir organizasyon, düzenleme veya plana vereceğiniz destek yakınlarınızdaki kişilerin yararına olabilir.

Rüyada kocaman arı görmek inancından sapacağına, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına yorulur.

Rüyada kocaman bir arı görmek ömrünün uzun olacağına, moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına yorulur.

Rüyada kocaman böcekler görmek haksızlığa uğrayacağına, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına tabir olunur.

Rüyada kocaman papağan görmek iyi evlilikler yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına yorulur.

Rüyada kocaman köpek görmek endişe ettiği işlerin son bulacağına, tekin olmayan işlere atılarak elindekilerden olacağına delalet eder.

Rüyada kocaman meyveler görmek hak ve din yolunu bırakacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına inanılır.

Rüyada kocaman siyah kedi görmek yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, saygınlık elde edeceğine alamet eder.

Rüyada kocaman sinek görmek itibar göreceğine, rahata kavuşacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments