Rüyada kızını tabutta görmek

Rüyada kızını tabutta görmek yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, hayatınızın neşe dolacağına, güzelleşeceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına, yanlış yollardan döneceğine, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine inanılır.

Rüyada kızını tabutta gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiler için yapacağınız alışverişlerin olumlu geri dönüşleri olabilir.

Rüyada kızını tabutta görmek yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına inanılır.

Rüyada canlı insanı tabutta görmek ancak daha büyük çalışmalar yapmak için rüya sahibinden yardım isteyeceğine, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tabutun yanında oturmak herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendini tabutun içinde görmek önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine yorulur.

Rüyada babayı tabutta görmek kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, olayın ağız münakaşasına varacağına delalet etmektedir.

Rüyada tabutun içinde bebek görmek akrabalardan birinin ısrarı ile kurulacak bir dostluk sayesinde yeni fırsat kapılarının açılacağına, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Rüyada canlı tabuta girmek bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, yaşanan herşeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada atatürkü tabutta görmek ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına, kısmetlerinin de kapanacağına işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

One thought on “Rüyada kızını tabutta görmek

  1. Rüyamda babam ve kizim tabuttaydi ikiside ölmüştü. Cok ağlıyordum kızıma sonra dirildi sarilip kokluyordum anlami nedir acaba

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.