Rüyada kırık cep telefonu görmek

Rüyada kırık cep telefonu görmek çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada kırık cep telefonu gördüyseniz:

  • Yalnız fazla romantik olmayın , ayaklarınız yere iyi bassın.Uzaklara gitme isteği isteği duyabilirsiniz.

Rüyada kırık cep telefonu görmek çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine ve başının sıkışmasına sebep olan olaylardan en kısa zamanda kurtulacağına, önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada cep telefonunu kırık görmek helal rızka sahip olunacağına, aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada cep telefonu kaybetmek büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada yeni bir cep telefonu almak böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada cep telefonunu görmek insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına, çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cep telefonu toplamak uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada cep telefonunu suya düşürmek başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına işaret eder.

Rüyada cep telefonuyla fotoğraf çekmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, zarar etme riskini en aza indireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Genç yaşta bir erkek çocuk gördüm benim oğlummuş fakat gerçekte o yaşta bir oğlum yok. Elinde kırık bir telefon var ne oldu diye soruyorum. Baba bu ucuz telefon diyor oaram azdı bunu aldım diyor telefon üç parça halinde fakat telefon gibi çalıyordu aratan kimdi bilmiyorum. Ama telefon çalıyordu. İçimden oğluma sağlam hesaplı bir telefon alayım diye düşünüyorum