Rüyada kertenkele sevmek

Rüyada kertenkele sevmek yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada kertenkele sevmek gördüyseniz:

  • Diğerlerini sizi desteklemeleri için ikna edebilirsiniz.

Rüyada kertenkele sevmek bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kertenkele kovalamak makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil kertenkele görmek kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile kertenkele görmek ortaya bazı projeler koyacağına, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil renk kertenkele görmek kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada çok sayıda kertenkele görmek kimsenin arkasından konuşmayacağına ve kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine, kendisine gelir getiren yolların önüne engeller çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yatağın içinde kertenkele görmek huzur kaçıran olayların sona ereceğine, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada pembe kertenkele görmek alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erol Mazgirt

Rüyamda terasimin çatısında kahverengi renkte bir kertenkeleyi seviyordum. Başını parmağımla okuyordum benden kaçmıyordu.