Rüyada kendi şeyhini görmek

Rüyada kendi şeyhini görmek sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, dertlerinden arınacağına, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, bu sayede işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, üzerinde durmaya bile değmeyeceğine, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, bu durumlardan kurtulmak için çok sevdiği ve değer verdiği kişilerden destek isteyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi şeyhini gördüyseniz:

  • Aya biraz stresli başlayabilir veya sıkıntılı ortamlara girebilirsiniz.

Rüyada şeyh mezarı görmek işlerin istenmeyen bir hale geleceğine, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada şeyhini öpmek eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, kindar olacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş şeyh görmek işlerin büyük bir açmaza gireceğine, içinin ferahlayacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada şeyh şamili görmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına ve çok sevecen ve hoşgörülü bir kişi olmasına rağmen etrafındaki insanlara olan güveninin biteceğine inanılır.

Rüyada kadiri şeyhi görmek sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine rivayet eder.

Rüyada arap şeyhi görmek bolluk ve berekete kavuşulacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine alamet eder.

Rüyada şeyhinin elini öpmek iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına tabir olunur.

Rüyada nakşibendi şeyhini görmek kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına rivayet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.