Rüyada kaşıkla yemek yemek

Rüyada kaşıkla yemek yemek ertelenen bir tatile çıkılacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına ancak bu borçların bir türlü ödenemeyeceğine, gönül yaralarının iyileşeceği, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine ve bu sayede sorunlarını ortadan kaldıracağına, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına yorulur.

Rüyada kaşıkla yemek yemek gördüyseniz:

  • Karşı cinsten çevrenizde sizinle ilgilenen çok sayıda insan var.

Rüyada yemek kaşığı satın almak kötü kimselerle karşılaşamayacağına, sahip olunan gücün kaybedileceğine delalet eder.

Rüyada kaşıkla kahve yemek başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaşık yemek bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine ve bundan sonrasının çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına delalettir.

Rüyada kaşıkla pasta yemek tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, hiçbir şey yapmak istemez olacağına işarettir.

Rüyada kaşıkla tatlı yemek büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına, dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere inanılır.

Rüyada tahta yemek kaşığı görmek bunları en doğru şekilde kullanacağına, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada bir kaşık bal yemek keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tahta kaşıkla yemek yemek can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Asiye güner

Rüyamda kimin olduğunu bilmediğim bir el çelik bir kaşıkla dolu dolu bir yemek verdi ağzıma çok beğenerek yediğim bir sebze yemeğiydi ve hemen uyandım inşaallah hayırdır sizden yorumlamanızı rica ediyorum