Rüyada karga ve karga yavrusu görmek

Rüyada karga ve karga yavrusu görmek risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada karga ve karga yavrusu gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizdeki kişilere, akrabalarınıza, ortaklarınıza ya da çalışma arkadaşlarınıza biraz zaman tanımalısınız.

Rüyada karga ve karga yavrusu görmek hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine tabir olunur.

Rüyada karga yavrusu sevmek keyfinin olmayacağına, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına işarettir.

Rüyada karga ve yavrusunu görmek sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, yeni projelerin ve planların tutacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yavru karga görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada karga yavrusu görmek kolay yollardan kazanacağına, elinin de bolluk göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karga yavrusu öldürmek etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına işaret etmektedir.

Rüyada gökyüzünde karga görmek hayatının kontrolünü eline alamayacağına, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına alamet eder.

Rüyada karga saldırısı görmek hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments