Rüyada karaya vuran balina görmek

Rüyada karaya vuran balina görmek dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine ve bu duruma bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, hayatının ağzının tadına göre olacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, bu kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, bu iş yüzünden bir sağlık sorunu yaşanacağına, moral bulacağına, hastalığını yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine delalet etmektedir.

Rüyada karaya vuran balina gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilere antipatik görünmemek adına biraz daha düşük profil çizmenizde fayda var.

Rüyada karaya vuran balina görmek bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada balinanın karaya vurduğunu görmek hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, bazı talihsizliklerin yaşanması, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada karaya vurmuş balina görmek ruhunu güzelleştireceğine, ün ve itibar sahibi olacağına işarettir.

Rüyada denizde yüzüp karaya çıkmak ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına tabir olunur.

Rüyada karaya çıkmak aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine inanılır.

Rüyada gemiden karaya çıkmak malının, parasının, bağının ve bahçesinin de artacağına, çirkin sözler işitileceğine yorulur.

Rüyada denizde yüzerek karaya çıkmak çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzüp karaya çıkmak yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına, kötü giden işlerin düzeleceğine rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments