Rüyada kaplan yavrusu beslemek

Rüyada kaplan yavrusu beslemek çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, güvenini sarsacağına, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, günahlara yorulur.

Rüyada kaplan yavrusu beslemek gördüyseniz:

  • Birlikte daha fazla zaman geçirmek istediğiniz kişilere vereceğiniz sözler bağlılığınızı göstermeniz için fırsat yaratabilir.

Rüyada yavru kaplan beslemek yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, bir gönül ilişkisine başlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaplan yavrusu beslemek inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine tabir olunur.

Rüyada kaplan beslemek çok iyi mevkilere geleceğine, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine delalettir.

Rüyada evde kaplan beslemek hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüyada kaplan beslediğini görmek sorunlarını gidereceğine, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine inanılır.

Rüyada kaplan ve yavrusu görmek ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, çok büyük fırsatları kaçıracağına, eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz yavru kaplan görmek bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına delalettir.

Rüyada kaplan yavrusu görmek düşmanlarınızın size zarar verebileceğine, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.