Rüyada kaplan almak

Rüyada kaplan almak verilen emeklerin boşa gideceğine, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, rahatının kaçacağına, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine yorulur.

Rüyada kaplan almak gördüyseniz:

  • Maddi konularda iyi düşünerek yapacağınız bir yatırım sonucunda yüklü miktarda para kazanabilirsiniz.

Rüyada uysal kaplan görmek özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına alamet eder.

Rüyada kaplana sarılmak başarının düşeceğine, kazancın yetmez olacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına inanılır.

Rüyada kaplandan kaçmak kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına yorulur.

Rüyada kaplan dişi görmek elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına, kişinin hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine rivayet eder.

Rüyada kaplanın konuştuğunu görmek yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine delalet eder.

Rüyada kaplanla dost olmak iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, kazanılan başarıların yarardan ziyade zarar getireceğine işaret eder.

Rüyada oyuncak kaplan görmek zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, zamansız gelecek olan bir haber ile iş ortaklığının bitirileceğine ve çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kaplan yavrusu sevmek maddi sorumluluklarının artacağına, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments