Rüyada kalbi temizlemek

Rüyada kalbi temizlemek iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, kısmetlerinin bol olacağına, üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, kolaylığa kavuşacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada kalbi temizlemek gördüyseniz:

  • Farkındalığınızı arttıracak aktiviteler aynı zamanda yaşam tarınızı da zenginleştirebilir.

Rüyada kalbi temizlemek yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kalbinden vurulduğunu görmek uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, bu olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine inanılır.

Rüyada birinin kalbinin ağrıdığını görmek çok zor durumlara düşeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına rivayet eder.

Rüyada kalbini dinlemek büyük bir zenginlik kazanılacağına, söz sahibi olacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kalbi dışarda görmek yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine delalet eder.

Rüyada kalbini elinde görmek aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, zorluğa düşeceğine, zarara uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kalbini vermek yeni işler yapılacağına, işiyle nam salacağına işarettir.

Rüyada kalbinden ameliyat olmak insanlar tarafından takdir edileceğine, iyi ruh halinin bozulacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülsüm

Merhaba evliyim. Ruyamda bi akrabam tekerlekli sandalyede evime geliyor ve onun kalbini elime veriyorlar bende gidip lavaboda yıkıyorum genc saglikli temiz bi kalp guzelce yıkıyorum birz sıkıyorki icindeki birikmis kan ciksin ama kan yok bi damla kadr oda pembemsi