Rüyada işyerinde kavga ettiğini görmek

Rüyada işyerinde kavga ettiğini görmek çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine, çok yüksek mevkilerde bulunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, âlim kişiler arasına gireceğine, maddi ve manevi olarak kötü bir hale düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada işyerinde kavga ettiğini gördüyseniz:

  • Değiştirilmesi zor olayları gözünüzde büyütmeniz size rahatsızlık verebilir.

Rüyada işyerinde kavga ettiğini görmek istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına ve böylece çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına alamet etmektedir.

Rüyada işyerinde kavga görmek çektiği sıkıntıların daha da artacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına alamet eder.

Rüyada işyerinde kavga etmek üzüleceğine, yıkılacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada iş arkadaşla kavga etmek çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada iş arkadaşıyla kavga etmek malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada iş arkadaşlarıyla kavga etmek uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, moralinin düzeleceğine işarettir.

Rüyada işinde terfi ettiğini görmek meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına, geçireceği bir kaza sonucu ufak bir sakatlanma yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada işinden istifa ettiğini görmek kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dorşin

Rüyada ayrıldığım iş yerinden patronla tartıştığını onları tehdit ettiğimi gördüm .yorumlar mısınız

Yako

İşverenim, rüyamda yeni işe aldığım bir gençi eski çalışanlarımın dışladığını ve tersane içerisinde ona saldırdıklarını gördüm. Çocuğu korumak için araya girip onu uzaklaştırıyordum. Sonra eski adamlarımdan güvendiğim biri de olayı başlatan eski adamıma saldırıyordu. İşlerin başına yeni geçtim 5 ay kadar oluyor. Babamla birlikte yönetiyoruz o geri planda ben sahadayım. Babamı arıyorum çok kötü olaylar oldu tersaneden atılıcaz diye. Kavgayı başlatan adam babamı arayıp kendini haklı gösterecek şekilde olayı anlatmış ve kendisinin tersaneden atılacağını söylemiş. Babamda telefonu açar açmaz diyor ki tamam ben olayı biliyorum o adamı çıkarıyorlarsa bizde işi bırakıyoruz. Bu şekilde gördüğüm bir rüya. Bu rüyanın Manası nedir ?

Erol

Ruyada is yerinde tanimadigim bi adam tarafinta saldiriya ugrayip sonra onu dövdüğümü burnunu kırdığım i gördüm nedir acaba

Murat

Merhaba,

Rüyamda iş yerinde izinli olduğum halde iş yerine gitmiş ve bir saat calıştıktan sonra bölüm amirini başında kasket selam vermeden yanımdan konuşmadan gecmek ve saat 8 de işci kaynaklarını aradığımı ordan bir bayanla telefonda önce normal calısa bileceğimi söylemesi ile kalifiyeli birinin telefona gelmesi ile birden beni bağırması( yeter artık defol git senden başka problem yaratan yok bunca yıldır senin kadar problemli biri hic olmadı) diye bağırırken hiç bir cevap vermeden işi bırakıp firmadan cıkarken uyandım bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim