Rüyada istediği okulu kazandığını görmek

Rüyada istediği okulu kazandığını görmek tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına, eşler arasında tartışmalı bir dönemin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada istediği okulu kazandığını gördüyseniz:

  • Yeni işlerinizde, planlarınızda veya düzenlemelerde eski sistemde veya modelle ilerlemeniz sorun yaratabilir.

Rüyada istediği okulu kazandığını görmek rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına işaret eder.

Rüyada istediğin okulu kazanmak evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine delalet eder.

Rüyada askeri okul kazanmak kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüksek okul kazanmak onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine ve kendisinin de rahata kavuşacağına, beğenilen işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir okul kazanmak kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine tabir olunur.

Rüyada bir okulu kazanmak uğursuzluklarla karşılaşacağına, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına delalettir.

Rüyada okulu kazandığını görmek büyük paralar kazanacağına, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada polis okulu kazanmak ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına alamet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.