Rüyada içişleri bakanı görmek

Rüyada içişleri bakanı görmek her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, kendisini iyi hissetmeyeceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, maddi durum kötü ise zengin olunacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, korkularından, kötü duygularından arınacağına ve allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına, sorunlarının çözüleceğine, borçlarının biteceğine, hastalıklarının iyileşeceğine ve rüya sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada içişleri bakanı gördüyseniz:

  • Başkalarının etkisi altında da kalarak zarar görebilirsiniz, Aslında, bir yanılgıya düşmeyecek kadar da akıllı birisiniz.

Rüyada içişleri bakanı görmek üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına inanılır.

Rüyada içişleri bakanını görmek mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, kişinin dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına alamet eder.

Rüyada bakanlar görmek ticaretin büyüyeceğine, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine işaret eder.

Rüyada başbakan ve bakan görmek neşeli bir hayat süreceğine, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına alamet eder.

Rüyada bakan eli öpmek akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına delalet eder.

Rüyada bakanla evlenmek rütbe alacağına, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada kahve falı bakan birini görmek maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada bir bakan görmek kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, hayatının kolaylaşacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine işaret etmektedir.

3 thoughts on “Rüyada içişleri bakanı görmek

  1. Slm ben sayın içişleri bakanımızı gördüm rüyamda bir odada onu bekler olıuyorum sonra bakanımız geliyor tam kapıya yönlip gideccekken ben sayın bakanım bir durumum vardı diyorum Arz edebilirmiyim diyorum beni rahatsız etme konuşmak istemiyorum diyor bunun anlamı nedir ben jandarma uzman çavuş mağduruyum şimdi mahkemem var devameyor

    • Ben de içişleri bakanımız sayın Süleyman soylu yu gördüm . Omuzlar üzerinde taşınıyordum ama kötü bir durumdan çıkmıştım . Bakanım çok susadim su bulabilir misiniz bana dedim. etrafına bakındı bulamadı idare et dedi

  2. ben rüyamda sayın içişleri bakanımızı yanımda bizimle sohbet ederken gördüm kardeşim basküle çıkıyordu sayın bakanda ona boy kilo oranını söylüyordu sonra ben baba sayın bakan gelmişken rrsim çekelim diyordum

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.