Rüyada hamile yılan görmek

Rüyada hamile yılan görmek kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine ve rüyayı gören kişinin çok sıkıntılı ve zor durumlara düşmesine ve kendi kendini yiyip bitirmesine sebep olacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, doğru olanı seçeceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada hamile yılan gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle tanışmanız sizi daha etkin bir lider haline dönüştürebilir.

Rüyada yılanın hamile olduğunu görmek elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada yılanı hamile görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada yılandan hamile kalmak büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sürekli, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılana hamile olmak mutlu zamanlar geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, rakiplerin geride bırakılacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamile yılan öldürmek istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, bu sebeple çok büyük üzüntü ve tedirginlik duyacağına, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine, çok büyük üzüntüler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile yılan görmek duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine, evine huzurun ve bereketin geleceğine, dualarının kabul olacağına alamet etmektedir.

Rüyada annenin kızının hamile olduğunu görmek bunun şans olacağına, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada kendini ve arkadaşlarını hamile görmek işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, rüya sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sıla

Rüyada hamile yılan ve hamam böceği
gormek