Rüyada gözünün çıktığını görmek

Rüyada gözünün çıktığını görmek amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, bu sayede kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine işaret eder.

Rüyada gözünün çıktığını gördüyseniz:

  • Bazı konularda değişiklik yapmanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada göz bebeğinin çıktığını görmek sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tek gözünün çıktığını görmek para sahibi olacağına, çok zor durumlara düşeceklerine, aile hayatlarını bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin gözünün çıktığını görmek rüya sahibinin kendisini çaresiz hissederek, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine işarettir.

Rüyada gözünde bir şey çıktığını görmek üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, bazı konularda önayak olunacağına rivayet eder.

Rüyada gözlerinin çıktığını görmek maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine inanılır.

Rüyada gözünden kurt çıktığını görmek çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına alamet eder.

Rüyada gözünde arpacık çıktığını görmek başarı kaydedeceğine, duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada kendi gözünün çıktığını görmek hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayco

Rüyamda sol gözümün yere düştü ğünü gördüm.

Ahmett

Merhaba tek gözümün çıktığını ve kendimi hastane de tedavi olurken gördüm ameliyat oluyordum sonra tek gözüme bandaj yapılıyordu ertesi gün ayna ile denk geldiğim zaman bandajın çıktığını gözümü yerinde ama eskisi kadar net görmediğini farkettim suratım da büyük bir dikiş izi kollarım ve bacaklarımda da yaralar vardı savaştan çıkmış gibiydim

Hazan

İyi günler. Rüyamda sağ gözümün çıktığını gördüm. Çevremdekiler telaş etmemei, gözümün eski haline döneceyini söylüyordu. Ben de sanki gözümü derine gitmiş de tekrar yüzeye çıkacakmış gibi hissediyordum. 2

TOLGA

Rüyamda gözüme bir sebepten dolayı bir zarar geliyor.Sanırım mermi zarar vermiş.Sonra doktora gidiyorum gözümü çıkartıyor,bana gözbebeğimi gösteriyor.Zarar gördüğünü artık eskisi gibi görmeyeceğimi söylüyor.Ama ben görüyordum o gözle.Doktor daha sonra gözümün içine eski gözümün farklı bir bölgesini takıyor bunla idare edeceksin diyor.Ben bulanık gördüğümü tekrar eski gözbebeğimi takmasını istiyorum.Sana faydası olmaz çok ilerde büyük sıkıntı yaşarsın ama yine de değiştirelim diyor,öyle kalıyor.