Rüyada göle olta atmak

Rüyada göle olta atmak ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, hasret gidereceğine, hayırlı kararlar alacağına, mallarının artacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına ve kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, bir sebeple dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına, yağmur yağmamasına delalet eder.

Rüyada göle olta atmak gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı ilgilendiren bir konu büyüyebilir veya kontrolden çıkabilir.

Rüyada göle olta atmak projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, islamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına alamet eder.

Rüyada suya olta atmak bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına rivayet eder.

Rüyada denizde olta atmak korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına alamet eder.

Rüyada denize olta atmak hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, rakiplerin üzüleceğine inanılır.

Rüyada olta atmak meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına delalet eder.

Rüyada oltayla büyük balık tutmak yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada oltaya yakalanmak manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, elinin dara düşmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada balık oltası almak duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, geçim zorluğundan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa

Merhaba Rüyamda Gölet Kenarında Oltayla Balık Tutmaya Çalışırken Oltalar Gölete gitti ve suya girip oltalari çıkarttım ve büyük balıklar olduğunu söyledim sizce Rüyamın manası nedir Şimdiden çok teşekkür ederim iyi çalışmalar