Rüyada gölde boğulanı kurtarmak

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada gölde boğulanı kurtarmak güzel gelişmeler yaşayacağına, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, büyük atılımların yapılacağına, onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, ilerleyeceğine, kalkınacağına, isteklerini yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada gölde boğulanı kurtarmak gördüyseniz:

  • Hemen hemen her şeyi başarabilir konumdasınız.

Rüyada gölde boğulanı kurtarmak sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına, sağlık konusunda da bazı endişelere kapılacağına alamet eder.

Rüyada gölden birini kurtarmak keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada göle düşen birini kurtarmak malının, parasının ve canın güvende olacağına, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada göle düşüp boğulmak güzel günlerin kapıda olacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gölde boğulmaktan kurtulmak kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada gölde boğulmak zarara uğrayacağına ve varlığının azalacağına, sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine işaret eder.

Rüyada gölde boğulan birini görmek baht açıklığına ve şansın döneceğine, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine alamet eder.

Rüyada gölde boğulduğunu görmek başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına rivayet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.