Rüyada göbeğe dokunmak

Rüyada göbeğe dokunmak birden fazla ortakla iş kurulacağına, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, istediği gibi hareket edeceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, haybeye para ve zaman harcayacağına alamet eder.

Rüyada göbeğe dokunmak gördüyseniz:

  • Harekete geçmeden önce diğerlerinin ne yapacağını gözlemlemelisiniz.

Rüyada göbeğe dokunmak para sıkıntısının olmayacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine delalettir.

Rüyada göbek deliğinden kan geldiğini görmek sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada göbeğini açık görmek küslükleri bitireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına işarettir.

Rüyada göbek görmek bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada göbek deliği temizlemek kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada birini göbekli görmek aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına, hayırlı işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada göbekte kan görmek onlarla iyi geçim halinde olacağına, kısmetlerinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada göbek toplamak eline yeni fırsatların geçeceğine, işlerinin açılacağına, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erdem

Selamun aleykum, mısır çarşısı gibi kalabalık bir çarşıda yokuş yukarı, gerçekte de birlikte de iş yaptığım insanlarla beraber yürürken yukarıdan aşağı doğru gelen mübarek bir zat şuan yaşayan bir zat, bu göbek nedir diyor göbeğime dokunuyor ben de şaşırıyorum göbeğim mi var benim diyorum ve öyle uyandım hayrolur insaallah Allah razı olsun şimdiden