Rüyada gemide fırtına görmek

Rüyada gemide fırtına görmek müjdeli haberler alacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, büyük kazançlar sağlayacağına, beklentilerinin yerine geleceğine, dolandırılacağına, iftiraya uğrayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, yanlış bir karar verileceğine, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, hayat düzeninin alt üst olacağına delalet etmektedir.

Rüyada gemide fırtına gördüyseniz:

  • Karışıklıklar veya karmaşa söz konusu olabilir.

Rüyada fırtınada gemide olmak sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, pişman olacağına tabir olunur.

Rüyada gemide fırtına görmek sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına tabir olunur.

Rüyada fırtınada gemi görmek iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına alamet eder.

Rüyada fırtınalı denizde gemi görmek zor durumda kalınacağına, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına işaret eder.

Rüyada fırtına ve gemi görmek onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada fırtına rüzgar görmek yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, bolluğun sürekli olacağına delalet etmektedir.

Rüyada hortum ve fırtına görmek insanlar arasında yüceleceğine, birçok iş kapısının açılacağına işarettir.

Rüyada fırtınaya direnmek ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments