Rüyada evlendiğini görmek

Rüyada evlendiğini görmek sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, büyük bir zarar göreceğine ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına alamet eder.

Rüyada evlendiğini gördüyseniz:

  • Kendinizi akıntıya bırakırsanız herşeyi berbat edebilirsiniz.

Rüyada kendi cinsiyle evlendiğini görmek kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine delalettir.

Rüyada erkek erkeğe evlenmek huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş eşle tekrar evlenmek rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, bir sıkıntıya girmeye işaret etmektedir.

Rüyada ikinci kere evlenmek zor günlerin geride kalacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada evlenmek boşanmak hayatında olumlu değişiklikler olacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada evliyken bir daha evlenmek mutluluğun günden güne daha da artacağına, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada öğretmeniyle evlenmek omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, daha güzelleşeceğine yorulur.

Rüyada dul adamla evlenmek yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.