Rüyada ev görmeye gitmek

Rüyada ev görmeye gitmek sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına, yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına, kazancınızın artacağına, işinize ve hanenize bereket geleceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada ev görmeye gitmek gördüyseniz:

  • Çevreyle sevgi dolu ilişkiler kurma arzusundasınız.

Rüyada gideceği evi bulamamak kısmetinizin açılacağına, iyiliğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada başka eve gitmek kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına alamet eder.

Rüyada güzel bir eve misafir gitmek yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir eve misafir gitmek kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, bir ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada başka bir eve misafir gitmek yolunda giden hayatın bozulacağına, dünyasının bir anda değişeceğine işarettir.

Rüyada yazlık eve gitmek sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, eş, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliyle eve gitmek bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine işarettir.

Rüyada güzel bir eve gitmek duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine, işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nesli

Rüyamda yeni bi ev almışız çok büyük çok geniş balkonlu ama balkon demirleri tehlikeli çürükler mutfagının tavanı su almış nem almış boyuyorum yerleri boyuyorum çok güzel oluyor evin sahibi bazı eşyalarını götürmemiş çok güzel kıyafetler elbiseler mutfak gereçleri var altın birkaç kolye bırakmış geri alacakmı bana mı bırakmış bilmiyorum 3 4 kolyeyi takıyorum gizlice

Nesli

Teşekkür ederim