Rüyada eski sevgiliyi düğünde görmek

Rüyada eski sevgiliyi düğünde görmek şansının bir ömür yaver gideceğine, ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, sorunlarının da son bulacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine bazen de her şeyin güllük gülistanlık olacağına, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi düğünde gördüyseniz:

 • Bir taraftan elinizdeki işlere odaklanmak veya hallolması gereken görevleri tamamlamak istiyorsunuz.

Rüyada eski sevgiliyi düğünde görmek henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına, sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyle düğüne gitmek hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına delalet eder.

Rüyada düğünde eski sevgiliyi görmek iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, böylece işlerini yoluna sokacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyle düğün hazırlığı yapmak övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilisinin düğününü görmek içine kapanacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine, gözyaşı dökeceğine, mutsuz olacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin düğününü görmek çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, çok kötü hissedileceğine, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin düğün davetiyesini görmek elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski eşinin düğününü görmek çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, kişinin korkularından, endişelerinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

4 yorum “Rüyada eski sevgiliyi düğünde görmek

 1. Rüyamda eski sevgilimin kardeşinin düğününe gidiyorum ve orda eski sevgilimi görüyorum oda beni görünce tebessüm ediyor aileside beni görünce mutlu oluyor sanki bizde evliymişizde birlikte kardeşini ve evlendiği kızı tebrik ediyoruz. Hiç konuşmuyoruz göz göze birbirimize tebessüm ediyoruz

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya habere, hayırlara ve kolaylığa işarettir. Rüya alimlerine göre çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına; kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına; geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına alamettir.

 2. Eski sevgilimi düğünde görüyorum görmeden önce annesi bizim eve gelio ve bana içten sözlüklerle ve içten sarılıyo

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız mutluluğa, hayırlara ve yola işaret eder. Rüya tabirine göre yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına; maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına; işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.