Rüyada eski sevgilinin başkasını öptüğünü görmek

Rüyada eski sevgilinin başkasını öptüğünü görmek el açmayacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, rızkının genişleyeceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine ve hayır duaları alınacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin başkasını öptüğünü gördüyseniz:

  • İletişimi arttırmak kendinizi daha iyi tanımanıza yardım edebilir.

Rüyada eski sevgili tartışmak kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine inanılır.

Rüyada sevgilin eski sevgilisini görmek yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, dualarının kabul olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine delalet eder.

Rüyada ağlayan eski sevgiliyi görmek dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına yorulur.

Rüyada evliyken eski sevgiliyi görmek iyi habere, hiç bilmediği bir işe gireceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilisine sarıldığını görmek kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla görmek arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine delalettir.

Rüyada eski sevgiliden bebek doğurmak hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine işarettir.

Rüyada eski sevgiliye hasta görmek fırsatların elden kaçırılacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

One thought on “Rüyada eski sevgilinin başkasını öptüğünü görmek

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.