Rüyada eşinizi başka kadınla görmek

Rüyada eşinizi başka kadınla görmek kazancının düşeceğine, geçiminin zor hale geleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, huzurlu günler görüleceğine, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşinizi başka kadınla gördüyseniz:

  • Acele hareket etmek, sorunlara neden olabilir.

Rüyada eşinin başka bir kadınla evlendiğini görmek kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, maddi zararının giderileceğine, kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına delalettir.

Rüyada eşi başka kadınla görmek sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşini başka kadınla evlendiğini görmek çok mutsuz olacağına, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşini başka bir kadınla görmek kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin başka kadınla görmek karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına işarettir.

Rüyada eşini başka bir kadınla yatakta görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada eşinin yanında başka bir kadın görmek kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine, sevdiklerinin hep yanında kalacağına işaret eder.

Rüyada eşinin başka bir kadınla olduğunu görmek rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine alamet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.