Rüyada eşinin başka biriyle öpüştüğünü görmek

Rüyada eşinin başka biriyle öpüştüğünü görmek tövbelerinin kabul olacağına, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, bir sebeple kendisini çok büyük bir sıkıntının içinde bulacağına, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşinin başka biriyle öpüştüğünü gördüyseniz:

  • Adımlarınızı dikkatli atmalı, kelimelerinizi dikkatli seçmelisiniz.

Rüyada eşini başka bir kadınla görmek parasının ve canın güvende olacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, bu işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada eşinin başka kadınla ilişkiye girdiğini görmek onu helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine, inancını bir kenara atacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin başka bir kadınla öpüştüğünü görmek kendisinin de bundan çok memnun olacağına, artık hayatının bir düzene gireceğine, işlerinin toparlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşinizi başka kadınla görmek kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına alamet eder.

Rüyada eşini bir başka kadınla görmek istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşini başka erkekle görmek dine ve allah’a yakınlaşacağına, hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşinin başka erkekle görmek borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşini başka biriyle evli görmek eğer rüya sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine, torunlarına dahi yeteceğine delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 thoughts on “Rüyada eşinin başka biriyle öpüştüğünü görmek

  1. Eşimin beni iki kadınla aldattığını hata birinin kuzenimin yakını olduğunu ve onunla eşimin öpüştüğünü hatta kadın bizim birde kızımız var dediğini bana ve benim eşime dönüp herşey benim hadi git bir dahada seni görmek istemiyorum diyorum kadınada al tepe tepe tepe kullan parası malı var zannetme diyorum

  2. Rüyamda kocamın erkek kuzeniyle bişeyler izlediğini ve sonra öpüşmeye başladığını gördüm aynı odada kayınpederim, kayonvalidem ve bende vardır ben görmezden gelip çıktım içeri bebeğime bakmaya ve 3 aylık bebeğim yürüyodu sonra sesler duyup geri gittiğimde babası matkapla kocamın dişlerini söküyodumatkabı alıp camdan attım yeter artık diye sonra oğluma tekrar bakmaya gittin ve ağzına bişey atmış boğuluyodu kaynanama götürdüm içinden evi terkediceğimi düşünüyodum ve uyandım

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.