Rüyada eşinin başka bir kadınla öpüştüğünü görmek

Rüyada eşinin başka bir kadınla öpüştüğünü görmek insanlar tarafından daha çok sevileceğine, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına, kısmetin yaşanacak olan kötü bir olay yüzünden tamamen kapanacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, uzun uğraşlar ve büyük çabalara rağmen bir türlü aşılamayacağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına delalet eder.

Rüyada eşinin başka bir kadınla öpüştüğünü gördüyseniz:

  • Daha uygulanabilir konulara yönelmenizde fayda var.

Rüyada eşini yatakta başka kadınla görmek kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına delalet eder.

Rüyada eşinin yanında başka bir kadın görmek büyük sorunlar ile başbaşa kalacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada eşinin başka kadınla evlendiğini görmek hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, malının artmasına, bereketlenmesine rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin başka bir kadınla ilişkiye girdiğini görmek sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşini bir başka kadınla görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine yorulur.

Rüyada eşinin başka kadından çocuğu olduğunu görmek verilen sözlerin tutulacağına, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına alamet eder.

Rüyada eşinin başka bir kadını öptüğünü görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin başka kadınla görmek yoğun duygular yaşayacağına, kalabalıktan uzak olacağına rivayet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.