Rüyada eşini kucağında taşımak

Rüyada eşini kucağında taşımak gülüp eğleneceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine, yaşadığı yokluğun biteceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, insanlardan uzaklaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşini kucağında taşımak gördüyseniz:

  • Canınızı sıkan kişilere doğrudan karşı çıkmanız da, pasif kalmaktan daha verimli olabilir.

Rüyada eşini kucağında taşımak çok sevinip işinin başına geçeceğine, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına inanılır.

Rüyada kucağında taşımak maddi sıkıntılarından kurtulacağına, işlerinin artacağına, başarılarının devam edeceğine işarettir.

Rüyada birinin kucağında taşımak kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına, hep onlara layık olmaya çalışacağına delalet eder.

Rüyada erkek çocuğunu kucağında taşımak malını ve parasını sağlama alacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada arkadaşını kucağında taşımak çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada bir erkeği kucağında taşımak rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına inanılır.

Rüyada ölüyü kucağında taşımak sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada ölen birini kucağında taşımak çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, edilen duaların kabul olacağına, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kadriye

Rahmetli eşimi rüyamda hasta olduğu yürüyemediği için kucağımda taşıyordum