Rüyada eşini bir başka kadınla görmek

Rüyada eşini bir başka kadınla görmek sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, maddi anlamda dolandırıcıların eline düşebileceğine, canını ve malını hiçe sayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine, herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşini bir başka kadınla gördüyseniz:

  • Kafanızdaki değişiklikleri birden yapmanız sakıncalı olabilir.

Rüyada eşinin başka bir kadınla olduğunu görmek herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, mevki makam sahibiyken işten olunacağına işarettir.

Rüyada eşinin başka bir kadınla evleneceğini görmek uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada eşinin yanında başka bir kadın görmek işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada eşini başka bir kadınla görmek hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine delalet eder.

Rüyada eşinin başka kadınla ilişkiye girdiğini görmek doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin başka bir kadını öptüğünü görmek yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına, işinde verimsiz olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinizi başka kadınla görmek sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, düşmanına galip geleceğine yorulur.

Rüyada eşini başka kadınla ilişkiye girdiğini görmek başına türlü işler geleceğine, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına delalettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.