Rüyada eşek arısı sokması görmek

Rüyada eşek arısı sokması görmek garanti olacak bir yer edineceğine, paslı bir çiviye basabileceğine, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, işlerinin baltalanacağına, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşek arısı sokması gördüyseniz:

  • Kendinizi kötü bir duruma düşürmemek veya imajınıza zarar vermemek için gayret göstermeniz gerekiyor.

Rüyada eşek arısı kovalamak kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına ve bu yüzden çok iyi gidebilecek bir işi zarara sürükleyeceğine delalettir.

Rüyada ölmüş eşek arısı görmek içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşek arısı soktuğunu görmek çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, bazı pişmanlıklar yaşayacağına delalettir.

Rüyada eşek arısı sürüsü görmek zor durumların tatlıya bağlanacağına, borçların sonlandırılacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine tabir olunur.

Rüyada eşek arısını öldürmek keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, kötü haberler alacağına delalet eder.

Rüyada eşek arısı öldürmek sorunların bir bir çözüleceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşek arısından kaçtığını görmek girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine, önemli bir şahsiyet olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşek arısı sokması görmek hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, kolaylıklarla karşılaşacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, mevki edineceğine işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments